Zapraszamy do współpracy punkty usługowe związane ze zdrowiem, pielęgnacją i poprawą samopoczucia.

Jeśli prowadzisz taki punt usługowy i chciałbyś powiększyć grono klientów dzięki możliwości obsługi Podarunkowej Karty Zdrowia, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Nawiązanie współpracy jest bardzo proste i nie wiąże się z żadną opłatą startową. Napisz do nas.

Jeśli już honorujesz Podarunkową Kartę Zdrowia i masz pytanie lub uwagę, napisz do nas. Doceniamy każdą inicjatywę, sugestię i każdy komentarz.

Formularz kontaktowy

(wszystkie pola są obowiązkowe)

Nazwa firmy
Prosimy podać nazwę firmy

Imię i nazwisko
Nieprawidłowe dane

Adres e-mail
Podaj swój adres e-mail

Telefon
Niepoprawny format - wymagane 9 cyfr

Treść wiadomości
Proszę wpisać wiadomość


Zaznacz wymagane pola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez epruf s.a., z siedzibą w Łodzi, ul. Zbąszyńska 3, 91-342 Łódź, podanych w formularzu powyżej, w celu przekazywania drogą pocztową, telefonicznie, pocztą elektroniczną przez epruf s.a. w imieniu własnym  lub na zlecenie podmiotów z nim współpracujących, materiałów marketingowo-informacyjnych o tematyce zdrowotnej. Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu otrzymywania powyższych informacji.
Podanie danych jest dobrowolne. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo żądania ich poprawienia, uzupełnienia lub usunięcia.

Zaznacz wymagane pola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BonCard Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Starołęckiej 7, podanych w formularzu powyżej, w celu przekazywania drogą pocztową, telefonicznie, pocztą elektroniczną informacji o aktualnie prowadzonych przez BonCard oraz podmioty powiązane kapitałowo z BonCard akcjach handlowych i promocyjnych. Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu otrzymywania powyższych informacji.
Podanie danych jest dobrowolne. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo żądania ich poprawienia, uzupełnienia lub usunięcia.

Przepisz kod z obrazka*
Przepisz kod z obrazka
Nieprawidłowe dane